Tagasiside ja KKK

Tagasiside

Kui Teil tekib probleeme või küsimusi, võtke ühendust telefonil +372 6 027 656 või e-kirja teel maxton@maxton.ee.

Vastame Teile lühema võimaliku aja jooksul.

Korduma kippuvad küsimused

Kui kiiresti tuleb kaup kohale?

Kui tellitud kaup on laos, toimetame selle kohale hiljemalt 5 päeva jooksul. Kõrghooajal võib kohaletoimetamine võtta pisut rohkem aega. Kui Teie tellimus koosneb mitmest tootest ja juhtub, et osad tooted on laost otsa lõppenud, saadame tellimuse mitme saadetisena (saatekulu jääb muutumatuks). Tooted millel on märge “Saadaval järeltellimisel” toimetame Teieni hiljemalt 30 päeva jooksul. Kui pole võimalik nii kiiresti tarnida, tagastame järeltellimuse eest laekunud raha.

Kaua mul on aega võtta pakki välja SmartPOSTI pakiautomaadist?

Palume Teil pakile aegsasti järele minna. SmartPOST hoiab pakki pakiautomaadis 7 päeva. Peale tähtaja möödumist tellimus tühistatakse ja saadame selle uuesti koju uue saatekuluga. Juhul kui Teie nimel on väljaostmata pakke, pole meil võimalik tellimust enam täita.

Tellisin paki koju, mitu korda mulle helistatakse?

Paki kättetoimetamise päeval saadetakse SMS või e-mail, kus on kirjas kättetoimetamise vahemik. Kuller helistab kliendile ühe korra enne paki kohale toimetamist.

Juhul kui klienti kodus ei ole, võtab kuller telefoni teel ühendust. Kui kuller saab paki saajaga ühendust, toimetatakse järgnevalt:

  • lepitakse kokku uus aeg ja aadress, võimalusel teostatakse transport samal päeval;
  • lepitakse kokku paki suunamine mõnda lähedalasuvasse pakiautomaati;
  • kokkuleppel paki saajaga, suunatakse pakk tagasi Smartposti terminali ja kliendil on võimalus oma pakile järgi tulla aadressile: Jälgimäe tee 13 (B-hoone), 76406, Tänassilma küla, Saku vald, Harjumaa.

Kui kuller ei saa paki saajaga ühendust, toimetatakse järgnevalt:

  • Pakk toimetatakse tagasi Smartposti terminali (Jälgimäe tee 13, B-hoone) ja jäetakse ootele kuniks klient ühendust võtab. Peale ühenduse saamist lepitakse kokku, kas klient soovib pakile ise järgi minna või saadetakse kulleriga soovitud aadressile.

Tellimuse täiendamine või tühistamine, kuidas seda teha?

Pöörduge võimalikult kiiresti meie klienditeeninduse poole infotelefonil +372 6 027 656 või e-kirja teel maxton@maxton.ee  NB! Teatage kindlasti oma nimi ja kliendinumber.

Kuidas kaupu vahetada ja tagastada?

Anname endast parima et pakkida veinid turvaliselt mullikilesse. Kui aga kauba vastuvõtmisel märkate, et pakend on purunenud või märg, siis ärge saadetist vastu võtke, vaid tehke sellekohane avaldus kullerile ja informeerige meid ülaltoodud kotaktide kaudu. Vahetame Teile purunenud toote uue vastu tasuta. Kaupa saab vahetada ja tagastada 14 päeva jooksul alates tellimuse tasumisest. Toiduaineid ja veine ei saa tagastada ega vahetada. Muud kaubad – palume saata originaalpakendis ja kasutamata kaup meile koos saadud arvega (pakis kaasas). Raha maksame tagasi Teie pangakontole 5 tööpäeva jooksul peale tagastuspaki meieni jõudmist.

Kas saadate mulle tellimuse kinnituse?

Kui oleme tellimuse vastu võtnud interneti teel, saadame Teile e-kirja, kus on toodud tellimuse kirjeldus.