Ignacio Marín veinimaja

Ignacio Maríni perekond

Alates 1903. aastast, Cariñenast pärit “Bodegas Ignacio Marín”, on perekonna veinivalmistamise pärandi pärl, mille asutas D. Ignacio Marín. See on põlvkondade kaupa olnud pereettevõte, mis on vankumatult pühendunud kõrgeima kvaliteediga veinide tootmisele ja viinamarjaistanduste hoolikale kasvatamisele.

Ignacio Maríni olemus seisneb viinamarjaistandusest lähtuvas hoolsas töös koos aja jooksul edasi antud armastuse ja teadmistega. Hr Ignacio Marín andis alguse oma veinimaja veinide ekspordile kõigil viiel kontinendil.

Perekonna iga põlvkond on sellesse raskesse protsessi toonud oma oskused ja kogemused alates viinamarjade valikust kuni asjatundliku veinivalmistamise ja hoolika laagerduseni. See töö peegeldub igas pudelis, mis nende keldritest lahkub – need on nagu ajakapslid, mis tutvustavad perekonna pärandit ja veinivalmistamise traditsiooni.

Ajaloost:

3. sajand eKr Maa, millel on veini hingVeini päritolu: Cariñenas valmistati ja joodi juba meega segatud veini.
Veinimaja maadel Esimesed kirjalikud dokumendid kinnitavad, et pere oli pühendunud viinamarjaistanduste kasvatamisele.XVI sajand pärand
1903. aastal Veinimaja loomise algusAsutatakse Bodegas Ignacio Marín, mis tähistab veiniajaloo algust.
Ekspordi pioneerid José Ignacio Marín (kolmas põlvkond) oli Hiinasse ja teistele Aasia turgudele eksportimise teerajaja.1990. aasta Sild kultuuride vahel
2001 Rahvusvaheline laienemineEkspordi auhind Tunnustus uute turgude avamise ja rahvusvahelise laienemise eest Hiinale ja teistele Aasia turgudele.
Aragoni parima veinitehase auhind, mis rõhutab pühendumust kvaliteedile.2015. aasta Parim veinikelder Aragonis
2022. aasta Uuenemine ja kasvBodegas Ignacio Marín kolib meie uutesse rajatistesse, suurendades meie pühendumust kvaliteetsetele veinidele.