Kauba kättetoimetamine

Tellitud tooted mis on kohe laos, edastatakse kullerile tellimusest järgmise tööpäeva jooksul. Sõltuvalt transpordi ajakulust ja riigist, saabub Eesti-siseselt Teie kaup valitud tarneaadressile kuni 5 tööpäeva jooksul pärast tellimuse fikseerimist baxhus.eu poolt. Tooted mis on järeltellimisel, saabuvad Teieni kuni 30 päeva jooksul.

Tarne Itella Smartpost pakiautomaatide kaudu

Kui kaup on kohal, saabub SMS uksekoodiga kliendi mobiilile. Seejärel tuleb pakiautomaadis sisestada uksekood. Vajadusel maksa kauba eest pangakaardiga.

Pakid on aastaringselt sisetingimustes kaitstud. Smartposti pakiautomaadid on avatud täpselt nii kaua, kuni on avatud kaubanduskeskus, kus valitud pakiautomaat asub. Eraldi pakimajakestes asuvatele pakiautomaatidele on juurdepääs 24/7. Pakiautomaadi teenus on väga turvaline. Ilma unikaalse uksekoodita ei saa keegi teine pakki automaadist kätte.

Paki liikumisel on lihtne silma peal hoida siin. Jälgimiskoodi saab küsida paki saatjalt.

Eestis on eeldatav tarneaeg pakiautomaati 1 päev, aadressile 1-2 päeva. Pakiautomaate täidetakse ja tühjendatakse mandril, Saaremaal ja Hiiumaal E-P. Järsult suurenenud pakimahtude või ootamatute tehniliste tõrgete korral võib juhtuda, et tarneaeg pikeneb.

Koju kättetoimetamine SmartKuller kaudu

Kuuel päeval nädalas (E-L) pakkide kättetoimetamine tellimisele järgneval päeval (v.a pühapäev ja väikesaared). Klient saab valida paki kättesaamiseks sobiva ajavahemiku (9.00–17.00 või 17.00–21.00) ja tellida kauba tööle või koju.

Kliendile saadetakse paki kättetoimetamise päeva hommikul info paki saabumise kohta SMS-teatega. Kuller helistab kliendile enne paki kohale toimetamist. Kui esimesel korral ei õnnestu pakki kliendile üle anda, lepib kuller vajadusel kokku teise aja. Vastavalt kliendi soovile on võimalus saadetis suunata ilma lisatasuta ümber sobivasse pakiautomaati.

Juhul kui tellitud kaupu ei ole võimalik koheselt ühe saadetisena laost väljastada, saadab baxhus.eu tellitud kauba mitme saadetisena ehk järeltellimusena. Järeltellimuse eest ei tasu tellija saatekulu.

Kättetoimetamine SmartEXPRESSi kaudu

Teisipäevast reedeni (T-R) saadetud SmartEXPRESS pakid jõuavad sihtkohta samal päeval. Pühadel ja esmaspäeviti samal päeval kättetoimetamist ei teostata. Samal päeval kättetoimetamise eelduseks on, et EXPRESS pakid jõuavad hiljemalt kell 13.00 Smartposti terminali.

Täpsem info: https://itella.ee/eraklient/eraklient-info-abi/

Tarneajad välisriikidesse

Sihtriik Eeldatav tarneaeg**
Läti ja Leedu 1–3 tööpäeva
Soome 2–5 tööpäeva
Rootsi, Saksamaa ja Austria 3–5 tööpäeva
Poola, Slovakkia, Tšehhi, Luksemburg, Holland, Belgia, Bulgaaria, Taani, Sloveenia, Ungari 4–6 tööpäeva
Portugal 4–8 tööpäeva

** Tarneaega arvestatakse alates lähteriigi terminalist väljumise hetkest. Tegemist pole ajalubadusega tarnega.