Pico Maccario

Vendade Pico ja Vitaliano Maccario juhitud veinimaja on modernsuse sümbol nii viinamarjaistanduste haldamisel kui ka veinide valmistamisel: eesmärk on saavutada veini võimalikult kõrge kvaliteet, mis tänu meeskonnatööle saab alguse viinamarjaistandusest, kuni veinikeldrini ja sealt edasi jõuab igasse maailma nurka.

Veinid laagerdatakse roostevabast terasest suurtes vaatides, tonneaux’s või barrique’ides, püüdes alati kõrgeima kvaliteedi poole ja austades viinamarjade originaalseid omadusi. Sel põhjusel pühendub Pico Maccario veinitehas viinamarjaistanduste tehnoloogilisele innovatsioonile ja teadusuuringutele, kuna uuenduslik tehnoloogia, kui see on hästi kalibreeritud, on peamine tee kõrgeima kvaliteedi ja tootlikkuse saavutamiseks.

Pico Maccario viinamarjaistandused:

MONFERRATO

Monferratos kuulub Pico Maccariole Barbera, Viognier, Cortese, Sauvignon Blanc ja Moscato d’Asti sortide seas suurem osa sajast hektarist. Tänu savisele ja keskmise tekstuuriga pinnasele on Pico Maccario veinid tasakaalustatud ja moodsa mitmekülgse stiiliga, austades viinamarjade ja viinapuude loomulikke omadusi. Üle viie tuhande roositaime ja tuhat värvilist pliiatsipulka toovad ainsa viinamarjaistanduse ümber rõõmu ning tuvastavad Pico Maccario ajalugu ja meeleolu täielikult traditsioone austades.

LANGHE

Langhe piirkonnas haldab Pico Maccario Nebbiolo viinamarjaistandusi Neive, Serralunga d’Alba ja Barolo vallas, see viimane on maineka Cannubi üksiku viinamarjaistandusega, mis on hästi tuntud ja kõrgelt tunnustatud kui vanim Itaalias (1752), samuti üks kõige tähtsam viinamarjaistandus maailmas. Langhe piirkonna terroiirid, kus Barolot ja Barbarescot toodetakse, on väga vanad: need pärinevad miotseeni geograafilisest ajastust. Kompaktne pinnas ja peen tekstuur lisavad veinidele elegantsi ja unikaalset evolutsiooni aja jooksul.

Pico Maccario veinid – klikka siia

Pico Maccario pliiatsid:

Pico Maccario viinamarjaistandusi tähistavad üle 900 pliiatsipulga 22 erinevas värvitoonis, tuues rõõmu ja värvi territooriumile, mida UNESCO tunnustab alates 2014. aastast.

Värvilised puidust postid on aastate jooksul muutunud veinimajas kohustuslikuks ja kujutavad endast elegantset alternatiivi klassikalistele “neutraalsetele” puidust tugedele.

Kõik sai alguse pliiatsipulkade algsest kontseptsioonist – tugeva disainimõjuga eksklusiivse, pliiatsit meenutava pudeli konteineri loomine, et pakkuda ainulaadset ja erilist kingitust koos nauditava disainiga. Saadaval ainult eeltellijatele.